4 tipy pro výběr náušnic ke každé příležitosti

Náušnice jsou nádherným šperkem ideálním i pro každodenní nošení. Při správném výběru dokážou zvýraznit a rozzářit tvář a vytvoří překrásný doplněk. Výrobci šperků se ale předhání v množství nejrůznějších tvarů, variant a kombinací a poradit si s výběrem těch pravých náušnic tak nemusí být úplně jednoduché. V článku jsme pro vás připravili čtyři praktické tipy, které vás provedou několika záludnými body při výběru šperků.

Sladěno s ostatními šperky

Při touze po sladěném vzhledu nesmíme zapomínat ani na šperky. Není zrovna žádoucí, když jsou náušnice v jednom stylu a další šperky vypadají naprosto jinak. Minimálně je dobré sladit vše například do stříbrné či zlaté barvy. Dobře vypadají i nějaké kombinace, ale to závisí na konkrétních modelech a jejich zpracování. Pro výraznější vzhled sáhněte po větších náušnicích zdobených drahými kameny. Uvidíte, že do vašeho vzhledu přinesou barevnost, veselost a originální hravost.

Originální design pro přilákání pozornosti

Hlavně při slavnostních příležitostech slouží šperky jako efektní doplněk a často mají za úkol přilákat pozornost. V takovém případě se určitě nebojte sáhnout po opravdu originálních modelech. Výrazný vzhled a krásné zpracování nabízí řada náušnic od značky Tous. Dlouholetá tradice značky navíc přináší úžasné zkušenosti při předvídání módních trendů a vytváření nádherných novinek.

Při výběru výraznějších náušnic, které máte v plánu zkombinovat s konkrétním outfitem na významnou příležitost, vybírejte i podle toho, jak se budou hodit k vybranému oblečení. Uvidíte, že díky tomu vytvoříte perfektně fungující celek a šperky parádně pozvednou celý váš vzhled.

Výběr dárku v podobě šperku

Šperky jsou oblíbeným a vděčným dárkem. Konkrétně u náušnic je velkou výhodou, že nemusíme řešit správnou velikost jako například u prstýnků. Stačí se pouze trefit do designu, který se bude obdarované osobě líbit, a máme vystaráno. Náušnice se snažte vybírat v podobném stylu k těm, jaké obdarovaná již má a ráda je nosí. S trochou štěstí se jistě dobře trefíte a uděláte svým dárkem velkou a hlavně krásnou radost.

Náušnice pro různé příležitosti

Hodně žen má několik druhů náušnic. Liší se hlavně tím, pro jaké příležitosti jsou určené. Mají menší náušnice pro každodenní nošení a pak i několik výraznějších druhů pro lepší a významnější příležitosti. Někdo rád nosí stále ty stejné, ale jiné ženy mají třeba mnoho modelů a rády se mezi nimi každý den vybírají i podle toho, co mají zrovna na sobě. Dobrou zprávou je, že určitě najdete ty pravé zrovna pro vás. Stačí se podívat na internetový obchod a prohlédnout si nové i starší kolekce. A když vám něco padne do oka, můžete si rovnou vybrat celou sladěnou sadu šperků a nezůstat pouze u náušnic.