3 modely Škoda, které píší historii

Mladoboleslavská automobilka je nejen jedním z největších českých zaměstnavatelů, ale také ikonou motorismu v ČR. Schválně si někdy všimněte, kolik aut této značky jezdí po našich silnicích. Je jich mnoho, vozy Škoda jsou Čechy považovány za spolehlivé. Navíc firma cílí na širokou škálu zákazníků cenovými nabídkami. Vyrábí jak levnější vozy, tak luxusní auta.

Modelů, jež by stály za zmínku, je spousta. Jistě i vy máte svého favorita. My se ale podíváme na zoubek třem význačným, které můžete v současné době vídat na silnicích.

Fabia je i pro ženy

Není náhodou, že Škoda Fabia je výcvikovým vozidlem v hromadě autoškol. Pokud neuvažujeme Combi variantu, jedná se o krátké autíčko, s nímž se jezdí pohodlně ve městě a dobře s ním zaparkujete. Rozhodně to ale neznamená, že by zklamala na delších cestách. Nejnovější Fabia je navíc vybavena spoustou moderních technologií. Třeba díky SmartLink si můžete s autem propojit svůj smartphone. V modré metalíze byste v ní byla nepřehlédnutelná.

Superb bude vaší skvělou vizitkou

Začali jsme skromnějším modelem a pokračujeme rovnou tím z nejlepších, které můžete od značky Škoda dostat. Superb je auto, jež si dobylo srdce mnohých Čechů i Češek. Působí luxusně a odpovídají tomu i pečlivé zpracování a výbava nejmodernějšími systémy. Tvarovaná sedadla, navigace a multimediální stanice jsou jen příjemnými doplňky. Celkový dojem ještě podtrhnete správným výběrem barvy – bílá nebo černá Škoda Superb vypadá opravdu famózně.

Kodiaq pomáhá táhnout prodeje

Firma Škoda se v poslední době čím dál více orientuje na segment SUV. Nejdříve přišly Škoda Kodiaq a Karoq, nyní je novinkou i model Kamiq. Ukazuje se, že to má potenciál, právě Kodiaq a Karoq táhly loňské prodeje. Mnohé ženy si na silnici připadají bezpečněji, když sedí hezky vysoko, což umožňují právě SUV. Kodiaq se navíc vyznačuje senzory pro pohyb nohou, bezklíčovým odemykáním i startováním, dokáže dokonce hlídat mrtvý úhel a předjímat možné komplikace na silnicích. Chcete-li bezpečné auto, bude stoprocentně skvělou volbou.

Také vsázíte na českou kvalitu a nedáte na Škodu dopustit?

Be Sociable, Share!