Těhotenské bříško rozhodně stojí za zvěčnění

Jedno z nejkrásnějších čekání v životě je to na nový život. Který navíc vznikne s vaším přičiněním. Ne nadarmo se těhotenství řadí k nejkrásnějším životním zážitků. A tudíž hodným zaznamenání.
Je pravda, že těhotenství doprovází i řada nepříjemností. Nevolnosti, oteklé nohy, bolesti zad a kloubů. Ty bychom nejraději z naší mysli vymazaly. A také je rychle vymažeme. Pak jsou ale takové, které se nám vymazat nepodaří. Ty nejhezčí. Tetelivá nedočkavost a zvědavost, jak ten náš potomek vlastně bude vypadat. A jaké to asi bude, až ho poprvé budeme držet v náručí.

Ať je na co vzpomínat

Mozek má jednu úžasnou vlastnost. Negativní vzpomínky po určité době vymaže a nechá nám jen ty krásné. Ty pak v kombinaci s albem plných krásných těhotenských fotografií vytvářejí kombinaci, nad kterou není. Vzpomínky vám nikdo nevezme a těhotenské fotografie také ne. Proto neváhejte, a až nastane ten správný okamžik (mezi osmým a devátým měsícem), nechte se nafotit. Uvidíte, jak po uplynutí několika let budete za takové vzpomínky vděčna.

Fotky, na kterých budete neodolatelná

Jednou z nejlepších specialistek na těhotenské focení u nás je fotografka Ivana Messeri (na internetu hledejte pod odkazem těhotenské focení Brno). Ta vám vytvoří takové snímky, na nichž budete neodolatelná. A vaše bříško taky. Její fotografie jsou po technické stránce dokonalé, jemně nasvícené a především jim nechybí emoce a nápad. Věřte, že vybrat z nafoceného souboru jeden záběr, který si pak necháte vytisknout na plátno a pověsíte nad postelí v ložnici, bude opravdu tvrdým oříškem. Nebudete totiž vědět, jaký vybrat.

Sladké, nevinné a neodolatelné

A až se vám miminko narodí, neotálejte s pořízením novorozeneckých fotografií. Ideálně v průběhu prvního týdne po porodu. To je miminko nejmenší a jeho hlavička se vejde do dlaně. A také nebývá problém ho uspat. A Ivaniny fotografie spících novorozenců, jak se ostatně můžete sami přesvědčit na odkazu newborn focení novorozenců Brno, jsou snad ještě kouzelnější než ty těhotenské. Už jen z toho důvodu, že na nich jsou malá miminka. Sladká, nevinná, zkrátka neodolatelná. A takové stoprocentně bude i to vaše.