Sedací botník si místo ve vaší předsíni zaslouží

Vzpomínáte si na situaci, kdy jste vešla do předsíně domu vaší kamarádky a všude po zemi se válely bezprizorní boty? Příjemně vám zcela jistě nebylo. Nejspíše jste si pomyslela, že tady někdo zapomněl na úklid. Možná ale vaše kamarádka neměla obuv jednoduše kam uklidit. Na spolehlivé botníky se při vybavování předsíně bohužel často zapomíná. Na trhu se jich přitom nachází spousta. Naším tipem jsou elegantní sedací botníky, které nabízí mimo dostatku úložného prostoru také místo pro posezení při obouvání bot.

foto_15123

Zapomeňte na levné kovové konstrukce

Někteří lidé řeší prostor pro uskládání obuvi nákupem nerezové konstrukce, na kterou se boty jednoduše položí. Když ale přijdete do takovéto předsíně, nejspíše se setkáte s nesnesitelným pachem. Z bot často kape voda smíchaná s blátem, takže na zemi je neustále nepořádek. Moderní dřevěné botníky jsou v tomto ohledu mnohem efektivnější. Jednak eliminují veškeré pachy a jednak také na zemi žádnou špínu neuvidíte. Okolo botníku si podlahu setřete.

foto_15126

Posezení i komfortní uložení bot

Spolehnout se můžete na to, že sedací botník nabídne dostatek místa pro vás v momentu, kdy si budete chtít obout a zavázat boty. Nepříjemné shýbání se stane minulostí. Na mnohé typy si může sednout i více lidí naráz. Uložení bot je řešeno efektivně prostřednictvím policového systému. Při nákupu se soustřeďte na mechanismus výsuvu dvířek, který by měl být prostorově co možná nejúspornější.

Elegantní vzhled a kvalita provedení

Před nákupem vybraného modelu dbejte i na barvu. Odstínů je dnes k dispozici spousta. Jak masivní, tak i dřevotřískové modely dokážou nabídnout pestrou paletu barev. Hezky vypadají jak tmavé botníky třeba v dekoru ořechu, tak i varianty světlejší. U těch je klasikou především dub. Nezapomeňte si prověřit i kvalitu konstrukce, spojení jednotlivých stěn pomocí šroubů a kování. A kde nakupovat? Kvalitní sedací botníky za rozumné ceny najdete na Dona-shop.cz.