Proč mají ženy rády vibrátory

Náš neohrožený autor se vloudil na večírek s erotickými pomůckami pouze pro dámy, aby zjistil, proč tam mají muži, jako bakterie, vstup zakázán.

Kdysi dávno se moje maminka a její přítelkyně scházely na předváděcích akcích firmy Tupperware, která nabízela své pomocníky do kuchyně. Pily kávu, vyměňovaly si drby a vzorky revolučních výrobků, díky kterým se zvyšovala plynulost chodu jejich domácností, hlavně výměnou starých forem na sekanou za nové, silikonové. Směsice ženské pospolitosti a praktického vedení domácnosti dala vzniknout mnoha výrobkům, z nichž jsou pro čtenáře Men’s Health zajímavé opravdu nemnohé.

To ale bylo před Clitopatrou II, která je nesmírně zajímavá. Proč? Protože to je výrobek, který svojí revolučností předčí ty předchozí a díky kterému poběží domácnost tak hladce, jak by neběžela ani díky bezporuchovým kuchyňským spotřebičům. S ní si bude maminka – nejenom lednička – spokojeně broukat.

Clitopatra II je vibrátor znepokojivého vzhledu, vyrobený z jelly vinilu skvělých vlastností. Rotuje ve dvou různých směrech, a tak intenzivně stimuluje klitoris uživatelky. Sexy růžová pomůcka pro ženy vypadá jako penis, ze kterého vyrašil ještě jeden navíc, má kulovitou hlavičku s vykukující podobiznou zatracované egyptské královny. Vlastně je to takový úplně nový druh silikonové formy.

A stejně jako výrobky Tupperware se prodává na neformálních akcích, které se konají v domácnostech hospodyněk. Člověk by mohl nabýt dojmu, že by Kleopatru samotnou, kdyby měla přístup k takovému multifunkčnímu zařízení na baterie, Julius César svojí touhou po ní méně zničil. A dostala by se k němu, kdyby v roce 47 př.n.l. existovaly akce Passion Party.
Měl jsem příležitost, které se Kleopatře nikdy nedostalo – spatřit vibrátor, který je jejím jmenovcem, a také vibrátory Jack Rabbit,

Playful Plug a fantastický Lilac Elephant – na akci, která se konala v Sicklerville ve státě New Jersey, asi 30 minut na jih od Filadelfie. Když jsem poprvé kontaktoval firmu Passion Parties, společnost zabývající se zlepšováním milostných zážitků, se sídlem v Brisbane v Kalifornii, byl jsem varován, že nabízí pouze oboustranné vibrátory ozdobené portrétem dávno mrtvé severoafrické potentátky – a že většina výrobků, které se na takových akcích prodávají, jsou různé mastičky a vodičky. Zvažoval jsem, jestli ten výlet do Jersey nezruším.

Ale jak jsem dostal do rukou úžasný katalog firmy, došlo mi, že mě nezklamou.  Byl tam vibrátory Magický monarcha, penis vylepšený sadou motýlích křídel nastavených přesně tak, aby dráha, kterou opisovaly, dokonale potěšila i ten nejnáročnější klitoris. Byl tam Kosmický vetřelec, nástroj rozkoše z 22. století pro ženy z 21. století. A jako zákusek zde byl Čokoládový thriller, 20 cm ztopořené, kakaově zbarvené extáze. Po Tajemném penisu Sokrata nebo Kladivu Thora tam nebylo ani stopy, ale k čemu by pak byl výzkum a vývoj?

Uvnitř akce pouze pro dámy

Akce Passion Party se konala ve zbrusu novém domě v nově postavené čtvrti, k jejímž obyvatelům patří Lito Sheppard, všestranný zadák týmu Philadelphia Eagles. Na akci bylo šest žen, které samy sebe označují za Dívky z Jersey, všechny mezi 20 – 30 lety nebo těsně nad 30 let. Než jsem přijel, děvčata do sebe zvládla obrátit několik drinků, takže byla velmi, velmi uvolněná. Příslušní manželé a partneři byli posláni pryč, aby se připravili na večer, protože slovy ředitelky Passion Parties, Lisy Casson Woodford, muži naprosto mění dynamiku takových setkání.

Zdá se, že ženy v přítomnosti mužů moc nechtějí mluvit o přednostech vibrátorů ve tvaru motýlů, ale mají méně zábran mluvit o invazivních sexuálních pomůckách samy mezi sebou. Zejména, když je na akci dostatek tequilly. Parta v jižním Jersey ale byla v tomto smyslu atypická; neměly vůbec žádné potíže se mnou a fotografem mluvit o sexu. Pokud měly tu noc nějaké zábrany, docela bych se je bál potkat, až by žádné neměly.

Všechny ženy na sobě měly jmenovky s necudnými jmény:  Prsatá Barbara, Šlapka Lori, Kousek Lízy, Zvalchuj mi zadek. Nevypadaly jako čtenářky Anny Quindlen. Barbara, která tak vypadala, se chopila kormidla akce hned od začátku.
„Učím se, jak si dát nohu za hlavu,“ uvedla nás do obrazu v jednom okamžiku. „Bolavá záda se vysvětlují snadněji než křeč žvýkacích svalů.“
A komu ze svých známých by musela zrovna tohle vysvětlovat?