Pánský motýlek a proč jej nosit?

Motýlky zažívají svůj comeback, pravidelně je vídáme na našich oblíbených postavách v televizi, ale i v divadlech a na ulici. Jsou perfektním doplňkem, který povýší váš outfit a vás zařadí do řad intelektuálů. Spousta geniálních mužů historie holdovala právě motýlkům, ať už zmíníme Churchilla, Lincolna, Edisona, Marka Twaina, Einsteina a další myslitele, jejichž doménou byl právě motýlek. Módní průmysl si plně uvědomuje jeho praktičnost a oblíbenost v poslední době, proto jej nalezneme i na pultech řetězcových obchodů, jakým je třeba H&M.

Velká variabilita

Díky své oblíbenosti se motýlek dočkal hned několika variací. Můžete si koupit klasický látkový, ale třeba i dřevěný, saténový nebo betonový. Specializované obchody na motýlky většinou vyrábí kvalitní hand made kusy – každý je originál, vyrobený po jednom, a vy tak víte, že na ulici bude váš muž opravdu jedinečný. Motýlek ani nemusí být doplňkem k obleku, menší kus dobře vypadá i k ležérnímu outfitu.

Jiskra individuality

Je skvělé, že dnešní muži o sebe pečují, často cvičí, chodí na různé kúry či do barber shopů. Pracovní dress code ale z některých vytváří šedé myšky, které se ztratí v davu ostatních pracovníků. Motýlek dokáže dodat vzhledu každého muže špetku individuality, a přitom ctí dlouholetou tradici našich dědečků.

Na formální akce nutnost!

Motýlek k obleku je praktickou záležitostí, nepřekáží tak jako kravata, není tak vysoké riziko zašpinění, a přitom v něm je muž naprostý štramák.

Rychlost nasazení

Oblečení kravaty bývá pro mnoho mužů nadlidský úkon, často si ji nechávají již před-vázanou a jen ji na krku utáhnou. Vázací motýlek je rychlejší a snazší řešení. Vázání se ale můžete vyhnout úplně. Existují i varianty s posuvným zapínáním.

Budete nezapomenutelní

Vystoupíte z řad kravaťáků a rozhalenek a svým unikátním doplňkem přitáhnete veškerou pozornost. Předvedete se jako pravý gentleman, kterého si každý bude pamatovat. A ještě jeden bonus, ženy milují muže v motýlku.