Necvičit ve fitku je pohodlné. Proč vystoupit z komfortní zóny?

To přece nemůžete zvládnout. Kamarádka zhubla skoro o deset kilo, a navíc si perfektně zpevnila postavu. Vypadá skvěle, ale určitě k tomu měla „vrozené předpoklady“… Pravdou je, že kamarádka nejspíše změnila životní styl a začala na sobě makat ve fitness centru. Jinými slovy přestala naříkat u zrcadla, zakousla se do problému jako pitbull a tvrdě si vybojovala vysněnou postavu. Dobrá zpráva je, že na to máte i vy! Ta špatná, že to nebudete až tak snadné…

První krok je těžký, ty další také

Cesta k perfektní postavě je trnitá, plná potu a odříkání. Na začátku byste si měla ujasnit cíl a až poté začít s radikálními změnami. Počítejte s tím, že nestačí pár tréninků v nejlepším fitness Praha. Budete si muset zvyknout na jiný jídelníček, omezit pití alkoholu a další špatné návyky. Zdá se vám to příliš drsné? Můžete tím jen získat.

Lepší postava jde ruku v ruce se zdravím

Nejde jen o tělo, na které budete právem pyšná. Kromě toho, že budete lépe vypadat, se budete mnohem lépe cítit. První týdny budou utrpením, ale postupem času se dostanete do perfektní fyzické kondice. Zdravá životospráva vám začne připadat naprosto přirozená a pravděpodobně se již k nešvarům nevrátíte.

Ve fitku vám to půjde líp než doma

Otázkou je, proč byste vůbec měla cvičit ve fitness centru – nestačila by změna jídelníčku a občasné procházky? Někomu možná ano, ale v prostředí vhodně zvoleného fitka načerpáte tolik potřebnou motivaci. Nehledě na to, že cvičením ve fitness centru zhubnete a vytvarujete postavu podstatně rychleji, než v domácím prostředí.

Nedílnou součástí některých fitness center jsou také doprovodné služby. Například v Kentoya Fitness se nachází také solárium Praha, uvolňující a relaxační masáže a prodlužování řas. Tak co vy na to – vystoupíte ze své komfortní zóny? Ten správný čas je právě teď!