Přehled všech výhod tetování vlasů, které Vás přesvědčí o tom, že je pro Vás tento zákrok ideálním řešením

Vypadávání vlasů trápí mnoho žen i mužů, jejichž bohatá hříva je pro ně už jen mlhavou vzpomínkou. Částečná i úplná alopecie je často důvodem nízkého sebevědomí i depresí. Tetování vlasů je mnohdy jediným efektivním a především rychlým způsobem, jak daný problém vyřešit. Sepsali jsme pro Vás všechny výhody, které se s tímto zákrokem pojí.

Tetování vlasů je vhodné pro každého, kdo chce

  • OPTICKY NAVÝŠIT OBJEM A HUSTOTU
  • ZAMASKOVAT LYSÁ MÍSTA
  • ELIMINOVAT ČÁSTEČNOU ČI ÚPLNOU ALOPECII
  • ÚPRAVIT ASYMETRII RŮSTOVÉ LINIE A OPTICKY ZMENŠIT VYSOKÉ ČELO

Tip: Zjistěte důvody vypadávání vlasů i jak tomuto problému zabránit.

Přehled důvodů, proč byste měli tento zákrok podstoupit

Rychlá procedura, u které bude Vaše bezpečnost vždy na prvním místě

Díky použití přírodních pigmentů se nemusíte obávat alergické reakce. U každého klienta se používají nové jehly, proto je aplikace maximálně sterilní. Délka zákroku se odvíjí od velikosti plochy, kde bude trichopigmentace provedena, ale obecně lze aplikaci považovat za velmi rychlou.

Bolestí se obávat nemusíte

Před začátkem zákroku jsou na celou oblast nanesena lokální anestetika ve formě krému či gelu. Zákrok pro Vás nebude nijak nepříjemný a neucítíte vůbec žádnou bolest.

Sami ovlivníte, jaký bude konečný výsledek

Již v rámci úvodní konzultace sdělíte specialistovi Vaši představu, od které se bude celý průběh odvíjet. Společně vyberete pigment, který se nejlépe hodí k tónu Vaší pokožky i původní barvě vlasů. Ovlivníte navržený postup, konečnou hustotu i růstovou linii.

Dlouhotrvající efekt

Už nebudete muset dále používat nespolehlivé pudry, šampony a spoléhat se na růstová séra. Dostane se Vám rychlého výsledku, jehož efekt bude přetrvávat až 2 roky. Konečná životnost je ovlivněna individuálními charakteristikami těla.

Získáte zpět své sebevědomí

Upravený zevnějšek je vizitkou každého člověka. Lidé, kterým nadměrně vypadávají vlasy, jsou ze svého vzhledu nešťastní. Často je trápí i deprese a jiné psychické problémy.

Trichopigmentace Vám pomůže získat zpět sebevědomí a budete se cítit lépe jak po fyzické, tak i po psychické stránce. Získáte zpět svůj mladistvý vzhled.

Období hojení pro Vás znamená jen minimální omezení

Jedná se o neinvazivní zákrok, proto nenásleduje žádné dlouhé období rehabilitace.

  • Dodržujte striktní hygienu a nevystavujte se znečištěnému prostředí.
  • Vytvořené stroupky nesmíte nijak strhávat.
  • Hlavu si zbytečně neškrábejte.
  • Sprchování dejte přednost před dlouhými koupelemi a v prvních třech dnech zamezte přímému kontaktu hlavy s vodou.
  • Až do úplného zahojení platí přímý zákaz opalování a podstupování lázeňských procedur.
  • Vyhněte se také sportovním aktivitám.

Váš vzhled bude zcela přirozený bez nutnosti speciální péče

Při výběru pigmentu je kladen důraz na použití odstínu, který se plně shoduje s původní barvou vlasů i tónem pleti. Kosmetická studia mají k dispozici desítky druhů, proto mohou vhodný odstín namíchat i kombinací většího množství. Vaše nové vlasy nebudou vyžadovat žádnou péči, a proto nebude nutné investovat do speciálních kosmetických produktů.

Trichopigmentace vzbuzuje dojem krátce oholeného strniště, což působí i velmi mladistvě.

Pigmentací vlasů můžete skrýt množství nedokonalostí. Není řešením pouze v případě alopecie, ale i v situacích, kdy máte v oblasti hlavy rozsáhlou jizvu. Zákrokem můžete maskovat i ustupující linii vlasů. Trichopigmentace sice neslibuje léčbu vypadávání vlasů, ale získáte zdravě vypadající vlasy, které budou působit jako čerstvě oholené. Pamatujte, že prostřednictvím vypadávání vlasů Vám může dávat tělo signál, že je něco v nepořádku.

Zjišťovali jste si, jaké všechny příčiny mohou vést k vypadávání vlasů? Snažili jste se daný problém nějakým způsobem řešit?