FatraClick luxusní vinylová plovoucí podlaha bez kompromisů

Jednou z posledních novinek v podlahových krytinách jsou vinylové plovoucí podlahy. Všimla jsem si jich před několika lety, ale první větší zkušenost jsme udělali až s českou značkou FatraClick.

Jedná se o luxusní produkt, co se týče designu, vlastností i samotné pokládky. FatraClick je takový „sendvič“ složený z korkové spodní vrstvy, uprostřed pevná MDF deska a na ní odolná, designová, vinylová vrstva. Design vzorů FatraClicku je inspirován dřevinami z celého světa a řadí se mezi ty nejlepší imitace přírody vhodné do velkých i malých, tmavých i světlých, moderních i klasických interiérů.

crop-124054-thumbnail-1024768-fatraclick-buk-karpatsky

FatraClick se vyrábí v podlouhlých deskách, které se spojují pomocí zámkového systému, jak to známe u klasických „plovouček“ – ořezy jsou tedy minimální. Desky jsou poměrně dlouhé a široké (915×305 mm), takže působí jako pravá prkna.

Vzor je správně nepravidelný (nedochází k viditelnému opakování designu desek za sebou) a zdrsněný, díky čemuž je podlaha opravdu „naturálně“ přesvědčivá. FatraClick doporučuji všem, co chtějí vytěžit to nejlepší z vinylových a plovoucích podlah včetně luxusního designu a životnosti s maximální užitnou hodnotou.