Luxusní dovolená na Maledivách

Ne každý se spokojí s tím, aby odjel tak jako každý rok na dovolenou do Chorvatska nebo dokonce ani neopustil rodnou zemi. Někteří z nás touží po poznávání vzdálenější a rozhodně krásnějších míst. Například já jsem si v posledních několika letech oblíbil Španělsko, Portugalsko a oblast Karibiku, kam se rád pravidelně vracím, tedy pokud mi to vytížení v podnikání dovolí. Dnes bych se rád tedy těmto a několika dalším místům, kde si lze užít perfektní dovolenou, chvíli věnoval.

Jak jsem se zmínil výše, během svých cest do zahraničí jsem poznal krásy španělských písečných pláží, krásy Barcelony, Lisabonu nebo korálových útesů při potápění na Barbadosu. Kdybyste chtěli vědět, které z těchto míst se mi asi nejvíce líbilo, tak bych vám nebyl schopen nijak jednoduše odpovědět. Na všech těchto místech vnímáte jejich krásu a jedinečnost. Vždy jsem také byl v příjemné společnosti, se kterou byla radost užívat si procházky po městech nebo večeře v místních vyhlášených podnicích.

Pro tento rok ovšem návštěvu některé z těchto zemí neplánuji. Rozhodl jsem se nechat si vytvořit dovolenou na míru s tím, že jako cílovou destinaci jsem zvolil Maledivy. Zaujala mě zejména možnost potápění, kterému se ve volném čase věnuji, a také krása ostrovů, ze kterých se tento asijský stát skládá. Pro naplánování cesty a volbu vhodného hotelu jsem oslovil exclusivetours.cz, o kterých jsem se na internetu dočetl kladné reference.

V tuto chvíli stále ještě nejsem rozhodnut, který z hotelů v sekci Premium si zvolím. Každý z nich je pro mě něčím zajímavý, ale říkám si, abych se nerozhodl špatně a následně nebyla moje luxusní dovolená na Maledivách trochu zklamáním. I když pravděpodobnost je velmi malá. Ovšem do doby, kdy budu mít trochu volnější pracovní období, zbývá ještě poměrně hodně času a po tu dobu se mohu věnovat výběru. Jen doufám, že má dovolená na Maledivách bude stejně krásná jako třeba na Barbadosu.

Hezkou dovolenou! Petr