Kolik stojí Office 2019 pro studenty a domácnosti?

Jsou programy, bez nichž se v počítači prakticky neobejdete, a jedním z nich je bezpochyby balíček Microsoft Office. I když existují alternativy jako Libre Office nebo Open Office, balíček od Microsoftu je prostě nejpoužívanější. Pokud nechcete mít problémy s kompatibilitou, je dobré si ho také pořídit.

Ano, čtete správně. Pořídit, tedy koupit. Spousta lidí je neochotných platit za software. Možná proto, že jde o něco nehmotného. Jedná se však o produkt jako každý jiný, někdo strávil hromadu let jeho vývojem a zaslouží si svou odměnu. Nelegálním softwarem navíc riskujete pokutu.

Za nelegální software až 150 000 korun

Pokud si software opatříte nějakým nelegálním způsobem, nebo si třeba pořídíte krabicovou licenci pro jeden počítač a nainstalujete jej do více počítačů, porušujete autorská práva k softwaru. V takovém případě vám hrozí sankce až ve výši 150 000 korun. Není tedy lepší obětovat nějakou tu tisícovku a obstarat si software legální cestou?

Microsoft Office 2019 za méně než tisícovku

Office 2019 pro studenty a domácnosti totiž ani není až tak drahou záležitostí. Pořídíte ho i pod tisícovku, samozřejmě záleží na tom, kde nakupujete. Například v e-shopu Prolicence.cz totiž mají vyjednanou spolupráci přímo s dodavateli softwaru, a jelikož od nich odebírají ve velkém, dostávají výhodné ceny. Za Microsoft Office 2019 tedy zaplatíte 749 korun. Jde o trvalou přenosnou licenci v češtině s on-line aktivací, což znamená, že software můžete prakticky hned začít používat. Po zakoupení vám do e-mailu přijde klíč, pomocí nějž si software aktivujete.

Vybavte si počítač legálním softwarem

V e-shopu najdete i další software za výhodné ceny, například Kaspersky anti virus nebo jiné antivirové programy, Microsoft Windows Server, Microsoft Visio, Microsoft Project a také operační systém Microsoft Windows. Vydejte se legální cestou.