Kdo a kdy kupuje zásnubní prsten?

Zásnubní prsten je znamením, že je jeho nositelka zadaná. Žena jej nosí na prsteníčku levé ruky, jak ostatně napovídá označení konkrétního prstu. Slavnostní moment, při kterém muž či mladý chlapec obdarovává svoji milou důkazem lásky, je příslibem do budoucna. Představa společné budoucnosti, svatby a společného soužití včetně případného narození dětí je korunována právě zásnubním prstenem. Protože muži musejí do zlatnictví sami, bývají často bezradní při vhodném výběru, a proto jim ve volbě mohou pomoci zkušení zlatníci.

Zásnubní prsteny jako předzvěst společného života

Návštěva zlatnictví Pardubice nemusí být stresující právě díky přítomnosti protřelých zlatníků, kteří podle typu potenciální obdarované, jejího věku i životního stylu pomohou s ideálním výběrem. Některé dívky si nelibují v okázalosti, jiné mají v oblibě třpytivé kovy, další sázejí na šperky s drahými kameny. Zásnubní prsteny Pardubice jsou proto vyhotoveny v tolika provedeních, aby uspokojily každou ženu. Prstýnky ze zlata, ze stříbra, chirurgické oceli i titanu mohou být osázeny drahými kamínky, jsou prosté i složitě tepané. Sortiment zlatnictví Pardubice nabízí zájemcům i doprovodné klenoty k zásnubním prstýnkům – náramky, náušnice, řetízky i přívěsky. Není nad to obdarovat svou nejmilejší sadou obsahující zásnubní prsten s náušnicemi v podobném designu. Slavnostní chvilku předávání zásnubního prstenu taková kombinace ještě umocní.

Snubní prsteny – trvalé důkazy lásky

V případě, že už je koupě zásnubního prstenu za vámi a vy spolu s partnerkou plánujete svatbu, nastává čas výběru snubního prstenu. Snubní prsteny Pardubice většinou vybírají budoucí novomanželé společně. Jednak proto, aby se vybraly vhodné velikosti, pak také aby se předešlo nepadnoucímu a nevyhovujícímu stylu. Málokdo by chtěl nosit celý život snubní prsten, jenž by nepasoval do jeho vkusu a stylu. Zásnubní i snubní prsteny lze vyrobit i na zakázku, jakož i další šperky. Potřebujete-li darovat originální klenot své nejmilejší, nebo mamince či babičce, neváhejte se obrátit na zkušené zlatníky. Jejich precizní práce bude navždy oslňovat jak obdarovanou osobu, tak její okolí.