Kam se hodí krémové a béžové sedačky?

Béžová sedačka se hodí do jakéhokoliv interiéru. Sedačka Greco, JENA NÁBYTEK

Největší dominantou každého obývacího pokoje je sedací souprava. Přemýšlíte, jakou vybrat, aby co nejlépe ladila do vašeho pokoje? Vyzkoušejte trendy krémové a béžové odstíny – uvidíte, že váš interiér rozzáří.

Krémové, béžové a hnědé sedačky se v interiérech těší velké oblibě. Odpovídají trendy rustikálnímu, venkovskému stylu, který navozuje pohodlnou a příjemnou atmosféru. Tyto barvy mají nádech něčeho starobylého a velmi příjemného, přibližují nás k přírodě. Jedná se o teplé barvy, které dotvářejí kouzlo hřejivého domova. Ať už se rozhodnete pro rovnou, rohovou nebo sedačku do U, těmito odstíny neuděláte chybu.

Béžovou sedačku snadno zkombinujete

Béžové a krémové sedačky mají jednu zásadní výhodu – snadno se kombinují. Můžete je sladit s množstvím jiných odstínů od trendy pastelových až po výrazné barvy a nemusíte se bát i divočejších kombinací třeba s pestrobarevným kobercem.

Opravdu stylová je kombinace krémové sedačky či béžové sedačky s různými doplňky v pastelových barvách, kterými jsou typicky třeba polštáře. Pro krémové sedačky je vhodná kombinace s decentní růžovou či oranžovou barvou různých doplňků. U béžových sedaček zase dobře vypadá kombinace s hnědými doplňky. Negativem těchto barev je vyšší náchylnost k zašpinění, ale pokud sedačku pravidelně impregnujete, nemusíte se špíny bát.

Sedačka Calvaro je to pravé do interiéru v rustikálním stylu.  JENA NÁBYTEK

Hnědá sedačka je známkou luxusu

Hnědá barva je oblíbená již mnoho let, je totiž dobře kombinovatelná s jinými barvami ostatního nábytku v obývacím pokoji. Co se týče možných barevných kombinací, jsou oblíbené zejména kombinace s béžovou či krémovou barvou. Odvážnější mohou zkombinovat hnědou sedačku například s červeným kobercem. Tento výběr dokáže opravdu oživit prostor.

Hnědá, to je synonymum pro barvu dřeva. Jakožto klidná barva pomáhá utvářet tu správnou pohodu a teplo každého domova. Pro vyznavače přírodních motivů mají hnědé sedačky zvláštní kouzlo. Zkrátka a jednoduše si je zamilujete na první pohled.

Kožená sedačka Sammy dodá vášemu interiéru pořádnou dávku luxusu.