Výhodné nákupy z pohodlí domova šetří čas a peníze

Je konec únavného běhání po obchodech a shánění dětského oblečení, potřeb do domácnosti, na zahradu i sportovních potřeb na poslední chvíli. Přehledný e-shop mikaton.cz přichází s ucelenou nabídkou, která ušetří čas i nervy rodičům, hospodyňkám i sportovním nadšencům.

Nákupy na poslední chvíli vyřešíte s pomocí zavedeného e-shopu

Nespornou výhodou internetového nakupování je klidný výběr bez stresu z pohodlí vašeho domova. Objednávky více kusů zboží mají výhodu v dopravě zdarma. Zakázky jsou vyřizovány okamžitě, a pokud jsou vybrané produkty skladem, expedují se do 12 hodin od zadání poptávky zákazníkem. V případě nespokojenosti s nákupem či nevyhovujících velikostí bot a oblečení může zákazník zboží reklamovat do 14 dnů. Ačkoliv je málokteré zboží reklamováno, přece jen se může stát, že odhad rozměrů oděvů nebyl přesný. Zájemcům o výměnu je zboží vyměněno, anebo se vrací zaplacená částka.

Snímek obrazovky 2017-06-07 v 6.44.47

Bohatý sortiment jednotlivce i velkoodběratele

Aktuálně je v internetové prodejně nabízeno žádané zboží, jako jsou hračky na zahradu, oblečení pro děti a dospělé, hračky do vody, plyšové hračky, dětské kostýmy, potřeby pro sport a fitness, kabelky a dekorace. Spodní prádlo, galanterie, bižuterie a módní doplňky deklarují širokospektrou nabídku prodejny. Sortiment z e-shopu Mikaton je díky své rozmanitosti určen jednotlivým zákazníkům, je však hojně využíván i provozovateli kamenných obchodů, kteří mají zájem o další prodej konkrétních produktů. Také pro velkoodběratele je připraveno zboží v dostatečném množství. Protože je internetový obchod neustále rozšiřován o prodejní zboží určené co největšímu okruhu zákazníků, vlastníci e-shopu se nebrání případné spolupráci s firmami i soukromými subjekty, kteří se specializují na výrobu zajímavých produktů, jež by chtěli prodávat na mikaton.cz.

One thought on “Výhodné nákupy z pohodlí domova šetří čas a peníze

  1. Také ráda nakupuji online, je to rychlé, pohodlné a při dvou malých dětech nemám moc času chodit po obchodech, takto nakoupím z pohodlí domova když děti spí :). Naposledy jsem takto koupila dívčí legíny a pro kluka punčocháče.

Comments are closed.