Hledáte ubytování pro víkendovou návštěvu Prahy? Našli jsme za vás!

Chystáte se o prázdninách udělat si výlet i do hlavního města? Nechcete výlet jen po přírodě, ale zajímají vás také architektonické památky, muzea a další aktivity a zajímavosti, kterých jsou v Praze stovky? V Praze je toho k vidění mnoho a rozhodně jeden den na návštěvu nestačí. Naplánujte si raději celý víkend. K tomu budete potřebovat najít kvalitní ubytování. Naštěstí nemusíte dlouze hledat, našli jsme za vás…

Nevybírejte ze stovek nabídek různých kategorií

Možností ubytování je v Praze mnoho. Můžete přespat v hotelu, penzionu, v hostelu nebo na ubytovně. Každý typ ubytování má jiné přednosti a je také v jiné cenové skupině. Ideální by bylo, kdybyste nemuseli vybírat z mnoha nabídek po celé Praze, ale vybrali si z mnoha možností na jediném místě. A takové ubytování Praha skutečně existuje – Rezidence Topolová.

Ubytování různých cenových kategorií na jediném místě

Rezidence Topolová je unikátní pražský ubytovací komplex. V jediném komplexu si na své přijdou ti, kteří hledají levné ubytování i ti, kteří hledají komfort. Jedná se o multifunkční ubytovací komplex, ve kterém si vybíráte z různých kategorií ubytování – hostel Praha, ubytovna, penzion, apartmán nebo hotel. Možný je i dlouhodobý pronájem garsoniér. Ubytování je vhodné pro jednotlivce, pro celé rodiny i pro firmy. Například hostelové pokoje jsou řešeny buňkovým systémem – tj. koupelna a wc jsou společné pro dva pokoje. Apartmány mají vlastní kuchyňku apod.

Rezidence se nachází v žádané lokalitě

Rezidence Topolová je umístěna v lokalitě Prahy 10. Dostanete se sem velmi snadno. Navíc je z této městské části vynikající dostupnost do centra města a to jak MHD, tak automobilem. Rezidence Topolová se nachází v klidnější části, ale i pěšky se rychle dostanete do víru velkoměsta. Detailní informace o lokalitě Praha 10 najdete zde. Přímo v areálu je i fitness centrum, možnost masáží a dalších aktivit.

Tip redakce: Už jste někdy zkoušeli pobyt na zámku? Že ne? Tento zážitek stojí určitě za to