Geek trička a šperky zajistí teenagerům cool vzhled!

Možná to tak nevypadá, ale teenageři to mají v životě mnohem, mnohem těžší, než dospělí lidé! Krom řešení svých prvních lásek, uhrovitých tváří a naprosto nelogických matematických rovnic mají mnoho starostí i se svou módou. Jaké oblečení do školy zvolit, aby nebyli příliš out a také nevypadali, jako když jim šatník vybírá jejich maminka? Volit spíše barvy nebo se zahalit do univerzální černé? Vybírat trička s nápisy, obrázky nebo upřednostňovat jednoduchá a jednobarevná trička? To vše a mnohem více trápí dnešní teenagery. Naštěstí jsme tady my a naše geek trička! Ty sice uhrovitou tvář neuzdraví, ani za ně nevyřeší matematické rovnice, ani se místo nich neprokoušou tlustými knihami naučné literatury. Geek trička však zajistí, že se teenageři budou cítit skvěle i na neúprosném území školy!

snimek-obrazovky-2016-12-13-v-16-15-31

Teenageři budou nadšeni

Všichni svá školní léta máme za sebou. Jimi musíme projít ať chceme nebo ne! A zatímco je pro některé školní docházka procházka růžovým sadem, jiní svádějí neúprosný boj s absencí, s hromadami nedodělaných a často nepochopených úkolů a s vyučujícími, kteří často mluví cizím jazykem, který ovšem ve svém rozvrhu studenti napsaný nemají! Milí teenageři! Ať jste holka nebo kluk, šprt nebo třídní povaleč, geek trička vám budou zaručeně slušet!
Teenageři se nacházejí zrovna ve věku, kdy svým rodičům a často i učitelům jen tak odsekávají a souvislou větu z nich prostě nedostaneme! Než se z vašich dítek stanou řečníci, filozofové a právníci, nechte za ně promluvit geek trička. Trička Warez, trička Technologie, trička RETRO IT a další kousky najdete u nás v nabídce. Geek trička naprosto sednou požadavkům dnešního cool studenta. S nimi bude i školní docházka mnohem, mnohem příjemnější!

Kluci! Sbalte svou holku IT tričkem Binary World

Technologie obklopuje celý náš svět. Přineste trochu technologie i do vaši jinak naprosto technologií nepolíbené školy! Potřebuje vaše holka vědět, zda je ve třídě přítomna wifi síť? Potvrďte nebo vyvraťte ji tuto možnost s WIFI tričkem s indikátorem signálu! Buďte za hvězdu a pouze pohledem na vaše tričko řekněte, zda je wifi síť přítomna či nikoliv.
Taky je Pacman váš spolužák? Tohoto týpka zná snad každý teenager. Pomáhá jim zdolávat nekonečně dlouhé hodiny literatury i překonávat těžké a zdánlivě nevyřešitelné matematické rovnice. Hra Pacman byla vytvořena 22. května 1980 v Japonsku a stala se klasikou ve světě počítačových her. Žluté kolečko s ústy Pacman má za úkol projít bludištěm a sníst všechny v něm umístěné kuličky. Ovšem bylo by to příliš snadné, kdyby se s ním v bludišti nenacházeli i duchové. Ti jdou po Pacmanovi a hatí jeho plány. Naštěstí má Pacman několik příležitostí, jak duchy obelstít. Hra je tak chytlavá! Není divu, že ji milují zejména teenageři! Když hru Pacman tolik milujete, proč si neoblečete tričko s tímto motivem? V nabídce triček RETRO IT najdete tričko s vyobrazením duchů ze hry Pacman a nápisem Don´t you feel pixelated? Jsme si jisti, že většina teenagerů se ve svém věku cítí ” tak trochu pixelovaně”, tak proč to skrz geek tričko neříct celé třídě? Možná že i přísná zkoušející si všimne výstižného nápisu na tomto tričku a pro jednou upustí od zkoušení!

snimek-obrazovky-2016-12-13-v-16-16-43

Ozdobte se…

Krom originálních triček teenageři ocení i geek šperky. Náušnice chemický prvek Ag si nezapomeňte vzít na hodinu chemie. Třeba váš učitel chemie konečně ocení vaše naprosté zaujetí pro danou látku. Holky s náušnicemi Ag tak mohou říct, že jsou chemií tolik uneseny, že i náušnice zvolily v tomto stylu, při hledání těch správných náušnic však úplně zapomněly na včerejší domácí úkol! Oblíbené jsou i náušnice s motivem PACMANA, které můžete skvěle sladit k tričku s PACMANEM. Vyzkoušet můžete i přívěsky v tomto stylu. Ty ozdobí váš penál, mobil, brašnu!Geek prsteny, náramky, náhrdelníky a další šperky upoutají vaši pozornost a zaručí, že budete naprosto cool. Holky si jistě oblíbí růžovou soupravu náhrdelníku ENTER s náušnicemi CTRL+ C a CTRL+V. Touto soupravou šperků mohou především dívky k učiteli vysílat tajné signály, jak napsaly svůj včerejší referát! Jen klid, pokud vaše učitelka literatury je počítačovými zkratkami naprosto nepolíbená, dostanete nejspíše za jedna!
Na Geekworld.cz si přijdou na své zejména teenageři. Geek trička a šperky zpříjemní jejich školní docházku.

Be Sociable, Share!