Erotogenní zóny podle znamení

Jste rádi před pohlavním stykem vzrušováni? Je oblast těla, kde vás dotyk stimuluje víc, než na jiném místě? Lidé se často jen postupně ve svém milostném životě dozvídají, kde jsou jejich citlivé, erotogenní body. Pojďme se podívat, kde se pikantní záležitosti nacházejí.

Erotogenní zóny podle znamení

Beran

Dá se říct, že erotogenní zónou pro vás je celé tělo, obzvlášť ale hlava. Protože máte výrazné sexuální založení, potřebujete hlavně občas cítit partnerovu fyzickou nadvládu. Proto máte v oblibě násilí, užijete si sexu od pevného objímání v náruči až po sadomasochistické hrátky. Často potřebujete vydatně přitlačit, ale taky romanticky a jemně líbat na oči a uši, když je po všem.

Býk

Patříte k velice smyslně založeným osobám, které dokážou hluboce prožívat partnerovy něžnosti v předehře, i celý milostný styk. Máte rádi intenzitu pohlavního aktu a elegantní prostředí kolem postele. Při předehře by měl váš partner objevovat citlivé zóny rafinovaným jazykem. Jistě by rád začínal někde u krku a šíje a pak se věnoval i vašemu citlivému břichu a bokům, ne?

Blíženci

Patříte k lidem, kteří často ani tolik nepotřebují tělesné dotyky, jako jemnou mluvu a galantní chování. Jste velice citliví na zvuky i znění milencova hlasu i hudby, které vám pomáhá pěkně se uvolnit. Partner by si měl víc všímat citlivých ramen a vůbec celé oblasti paží a rukou, taky dolíčků těsně před zadečkem, který musí umět něžně vzrušovat a pak vášnivě pokračovat dolů.

Rak

Patříte k typickým osobám, které potřebují něžné zacházení a značnou intimitu, aby se mohly partnerovi otevřít. Při svitu svíček a v romantickém prostředí by měl laskat partner především váš hrudník a dlouho si všímat i vzrušených bradavek. Stejně tak jste ale citlivé přímo na pohlavních orgánech, kde před divokým náporem musí milenec používat šikovné ruce, i třeba jazyk.

Lev

Máte rádi jemnou a působivou romantiku. První vaší potřebou je pěkná květina nebo význmaný dárek, který vás dokáže rozněžnit. Musíte být hýčkaní, třeba v luxusním županuu nebo noční košilce, máte rádi jemné materiály. Od citlivého hrudníku by váš partner měl postupovat k masážím vnitřku stehen, kde jste abnormálně vzrušiví, pokračovat s vášní a uspokojit vás klasickým způsobem.

Panna

Trvá vám delší dobu, než vám přijde atmosféra příhodná na to, abyste se dokázali partnerovi skutečně milostně otevřít. Potřebujete něžný rozhovor i pěkné prostředí, nejlépe to přírodní. Často máte citlivé břicho a jeho erotické působení v okolí pupku pro vás může být velice vzrušující. V objevování citlivé erotogenní zóny by mu měli pomáhat ruce, měl by vás hladit i po vlasech.

Váhy

Pokud se už dostanete do milostné nálady, dokážete být citliví takřka po celém těle. Rádi se necháte partnerovým jazykem rozmazlovat prakticky po celé pokožce, která je citlivá na dotyky plné lásky. Erotogenní zónu však můžete mít hlavně kolem pasu. Milencovo objetí a pevný, zároveň jemný stisk rukou nebo lýtek je pro vás vzrušující, od cesty něhy směrem k vášni je to nejlepší.

Štír

Jste velice eroticky založení, ale ne vždy to před druhými dáváte rádi najevo. Vaše tajemnost však umožňuje vyvolat partnerovu touhu nalézat tu pravou erotogenní zónu. Může být i násilný, máte rádi pevný stisk, podobně i něžné chování k pohlavní oblasti. Jemné přejíždění přes úd nebo pochvu vás vzruší, stejně tak i pozornost věnovaná zadečku, někdy si totiž užíváte i anální styk.

Střelec

Dokážete se stejně rychle vzrušit, jako sex rychle ukončit. Proto pro dlouhé předehry nemáte příliš pochopení, někdy se milování věnujete skoro jako sportu. Samozřejmě ale máte svoje citlivá místa, které partner nesmí opomenout. Znáte smysl pro vášnivé francouzské polibky, stejně jako jemné kousání do celého těla, hlavně na stehnech a břiše. Erotogenní místa máte i okolo uší.

Kozoroh

K vám se musí přistupovat pomalu nebo zase hodně smyslně, protože máte sklony k milostným extrémům. Pokud někde máte erotogenní zónu, tak v oblasti kloubů, kde máte dolíčky. Něžné hlazení po kolenou by mohlo předcházet jemnému zacházení s vašima nohama. Polibky na oblast šíje vás dokážou dostat do erotické nálady stejně jako vydatná masáž celé kůže.

Vodnář

Pokud jste někde citliví, tak především v hlavě, dá se říct v mozku. Potřebujete nejdřív slyšet od svého partnera něžné průpovídky, hlavně spojené s humorem. Někdy je totiž pravda, že jeho slova a způsob řeči vás dokážou vzrušit nejvíc. Vaše erotická představivost je pak silnější. Ale hlazení po ramenou je pro vás vzrušující stejně, partner by měl pokračovat i v líbání na pažích.

Ryby

Po milostné stránce jste velice citliví. Některým z vás stačí pouze letmé doteky a jemné hlazení kůže, abyste se dokázali postupně vzrušovat. Váš partner by si měl jazykem a rukou všímat vašeho citlivého hrudníku a bradavek, které potřebují nejméně pohlazení. Ale měl by pokračovat i do oblasti nohou, a vzrušovat klidně i vaše citlivá chodidla a kotníky. Udělejte si před stykem teplou lázeň.