Zahřejte se v mrazech hebkým povlečením

povlečení mikroflanel

Předpověď počasí na následující dny nezvěstuje pro průměrně zimomřivou ženu nic příjemného. Taky vám už teď naskakuje husí kůže, když slyšíte, jak hluboko pod nulu teploty ještě spadnou? Naštěstí se z nastalé situace dají vytěžit i příjemné chvíle. Zabalte se do peřin!

Heboučký mikroflanel pohladí i vaši mysl

S umělým materiálem, o kterém je řeč, jste se možná už setkaly: nemáte třeba na omak měkký a příjemný župan, do nějž se zabalíte po každé koupeli, a vždy se na to moc těšíte? Nebo se třeba u televize přikrýváte hřejivou chlupatou dekou z mikroflanelu? Pak jistě víte, jak dobrým společníkem tento materiál je.

povlečení mikroflanel
Foto: RodinneBaleni.cz, povlečení mikroflanel SABINA – lila

A představte si, že se zmrzlá po návratu vrátíte domů a zahrabete se do peřin s tímto mikroflanelovým povlečením! Sehnat jej můžete v běžných rozměrech za rozumnou cenu, která rozhodně stojí za množství radosti a pohodlí, které vám toto povlečení přinese. Do výbavy si nezapomeňte přikoupit i stejně příjemné mikroflanelové prostěradlo.

povlečení mikroflanel
Foto: RodinneBaleni.cz, povlečení mikroflanel BRIGITA – šedá

Mikroplyš, nebo mikroflanel?

Jste zmateni a nevidíte rozdíl mezi těmito dvěma „mikromateriály“? Oba jsou vyrobeny z polyesteru, na pohled jsou velmi podobné a oba mají své výhody. Mikroflanel má proti mikroplyši větší hustotu chloupků. Je tedy jemnější a zároveň teplejší: hodí se proto i těm nejteplomilnějším z vás. Ten zbytek, který se může obávávat, že by pod peřinou bylo až příliš velké teplo, se může zaměřit na povlečení z mikroplyše.

Ať už si zvolíte kterýkoliv z těchto materiálů vhodných do tuhých mrazů, neuděláte krok špatným směrem. Zvažte i možnost nákupu nové mikroflanelové deky: ty nemusí sloužit jen jako přikrývka, jsou multifunkční a nakonec se neztratí, i kdybyste jich koupili pět naráz. Můžete je například využít i jako měkoučký přehoz přes sedací soupravu.

Širokou nabídku povlečení, prostěradel a dek naleznete v e-shopu Rodinné balení.cz.