Vyhlédněte si hračky pro kluky a holky na Vánoce

Říjen se přehoupl přes svoji polovinu, což značí, že je na čase myslet na vánoční dárky. Zejména děti netrpělivě čekají na Vánoce a těší se, jestli pod stromečkem uvidí, co si přejí. Pokud máte aspoň trochu tušení, přání jim splňte. A jestli ne, prostě se vydejte do hračkářství, inspirace přijde sama.

V dnešní době je téměř zbytečné a možná i riskantní navštěvovat hračkářství osobně. Prohlédněte raději e-shopy, spousta kamenných prodejen má svůj elektronický obchod, takže se nemusíte bát nakupování online. V případě problémů prostě dojdete na kamennou pobočku. Výjimkou není ani Kouzelné hračkářství Praha, i to provozuje internetový obchod. A co v něm objevíte? Kouzelné hračky!

Podpořte kreativitu uměleckým dárkem

Velký kufřík s malířskými potřebami není vůbec špatným dárkem. Můžete být ale originálnější. Pořiďte hezký sešit, samolepky, nůžky, tetování, korálky nebo magické pero. I drobnosti do stovky dokáží dětem udělat nezměrnou radost. Podívejte se třeba na Djeco hračky, které nabídkou hodně muziky za málo peněz.

Zabavte celou rodinu stolní hrou

Chcete strávit nějaký čas s rodinou během chladných zimních dnů? Pak se zaměřte na stolní hry. Jsou skvělé jako hračky pro kluky i pro holky, a především si tím zajistíte společně strávený čas. Stolní hry vás donutí udělat si na děti chvilku, protože ve dvou či ve třech se hrají špatně. Čím více hráčů, tím větší zábava.

Promítejte si spolu pohádky

Pamatujete si na staré diapozitivy? Něco podobného si mohou užít i vaše děti, ale mnohem jednodušeji. Koupíte kapesní baterku s promítacími kotouči a otáčením hlavy promítačky promítáte na zeď příběhy. Jednoduchý, ale efektní dárek!

Podpořte hudební sluch

Jako hračky pro holky i pro kluky jsou vhodné také dětské hudební nástroje. Pořiďte své ratolesti první flétničku, xylofon, kalimbu, bubínek či ukulele a kdo ví, třeba vám doma vyroste budoucí král nebo královna pódií.

V e-shopu Kouzelnehrackarstvi.cz najdete inspiraci na celou řadu dalších pěkných hraček. Když začnete pátrat již nyní, s předstihem, ještě nenápadně stihnete od dětí zjistit, co by na danou hračku říkaly. Zkuste se jen tak mezi řečí zmínit o nové stolní hře či kytaře.