Vítězkou Superstar bude Mašková, soudí bookmakeři!

Nejúspěšnější československá pěvecká show se nezadržitelně blíží do své nejnapínavější části! Kdo se stane další Superstar zatím nevíme, ale bookmakeři sázkové kanceláře Chance, která se specializuje na vypisování společenských sázek, už tuší, kdo jsou hlavní adepti na vítěze.

Zatím poslední řadu ovládla sympatická zpěvačka Emma Drobná a podle odhadu bookmakerů je velmi pravděpodobné, že i vítězka letošního ročníku bude ženského pohlaví. „Kurz 1,47:1 naznačuje, že titul další československé Superstar si nejpravděpodobněji odnese žena. V historii si sice muži odnesli hlavní titul celkem pětkrát, tento ročník je ale plný naprosto mimořádných ženských hlasů, takže se dá tušit, že souboj o první místo se odehraje především mezi nimi,“ vysvětluje tisková mluvčí Chance, Markéta Světlíková.

A kdo že je tedy považován za hlavní favoritku letošního ročníku?

„S kurzem 5:1 vidíme jako černého koně soutěže Terezu Annu Maškovou. Pro Terezu to není její první talentová soutěž, navíc je majitelkou nádherného hlasu, má za sebou zajímavý životní příběh a v její prospěch hovoří i velmi sympatické vystupování. Soutěží zatím proplouvala relativně hladce a i když je konkurence velká, tipujeme na vítězku právě ji,“ pokračuje dále Světlíková. S větším kurzovým odstupem za Maškovou se drží dva pohlední zpěváci, Petr Borkovec a Richard Chovan – oba se shodným kurzem 8:1, který i jim dává šanci do finálového klání promluvit. Nejmenší šance na titul pěvecké hvězdy má naopak Jakub Pružinský s kurzem 30:1.