Šungit mě doslova uzdravuje

Ještě před třemi lety jsem vůbec netušila, co je to šungit. Dnes jsem ovšem v tomto ohledu doslova a do písmene zběhlá natolik, že o účincích šungitu vyprávím i svým kamarádkám, které trápí například zdravotní problémy či jiné psychické obtíže. A aby také ne, když mě samotné šungit zdravotně velmi pomohl a to zejména po mém návratu z nemocnice, ve které jsem strávila více jak šest dlouhých a úmorných měsíců.

Šungit mi po transplantaci jater výrazně pomohl

Když jsem se dostala před třemi lety do nemocnice s diagnózou akutního selhání funkce jater, byla má vidina na skutečně plnohodnotný život, ta tam. Aniž bych se v minulosti se svými játry jakkoliv léčila, nebyly ze dne na den schopné vůbec fungovat a mě čekala náročná transplantace a po ní opravdu dlouhá rekonvalescence. Když jsem se tak vrátila z nemocnice domů, nečekala mě jen změna jídelníčku, chování a téměř všeho, co jsem do té doby provozovala, nýbrž i vleklé zdravotní komplikace s mými ledvinami, jejichž funkce byla jaterním selháním do značné míry omezená. Dobře tušíte, že mi v této nelehké době pomohl právě šungit, který mě zbavil negativních myšlenek a stavů, se kterými jsem dlouhou bojovala a doslova mi tak vrátil chuť do života.

Šungit může mít mnoho podob

Šungit může disponovat hned celou řadou podob. Můj první úlovek měl podobu přívěsku, který jsem od té doby za žádných okolností nesundávala. Přívěsek mě doslova a do písmene nabíjel pozitivní dávkou energie na každém kroku a také při každé návštěvě lékaře. Dále jsem si pořídila šungitové úlomky či pyramidy, jejichž úkolem bylo odehnat zlé elektromagnetické záření v bytě, které má na svědomí televize a také mikrovlnná trouba. Od té doby, co mi tak šungit dělá doma společnost, cítím se i po tak náročné operaci, jako nikdy předtím a s radostí sobě vlastní, vítám každý nový den s otevřenou náručí.