Povlečení s Mimoni teď frčí

Jsou malí, žlutí, roztomilí a získali si srdce nejen všech dětí, ale také dospělých. Řeč je o kreslených postavičkách Mimoni ze stejnojmenného filmu a i z pohádky Já, padouch. Přes noc se doslova stali fenoménem a zaplavili celý svět. Není divu, když vaše ratolesti touží vlastnit některé věci s Kevinem, Stuartem nebo Bobem. Dopřát jim tak můžete osušku nebo třeba povlečení.

Dětské povlečení Mimoni - oči, foto: RodinneBaleni.cz
Dětské povlečení Mimoni – oči, foto: RodinneBaleni.cz

Žlutá mánie

Jestliže si někdo oblíbí kreslenou postavičkou, mají rodiče hned postaráno o výběr dárků pro své nejmenší. Pokud se zbláznili do Mimoňů, nesmí samozřejmě chybět přímo v jejich pokojíčkách. Plyšákem nemusíte jejich touhy uspokojit, takže můžete zvolit rovnou celé povlečení Mimoni. Nejlepší je vybírat z kvalitní bavlny, která je na omak příjemná a pro děti citlivá k pokožce. Přírodní materiály jsou totiž nejčastěji používané a také léty prověřené. Mohou se používat po celý rok, takže vám v něm nebude v létě teplo a v zimě chladno. Je prodyšné, měkké a dobře saje vlhkost, zajišťuje stálé a výrazné barvy. Nevýhodou bavlny je to, že se více mačká, takže ho musíte pokaždé žehlit.

Dětské pončo Mimoň Stuart 55x110 cm, foto: RodinneBaleni.cz
Dětské pončo Mimoň Stuart 55×110 cm, foto: RodinneBaleni.cz

Po koupání se zabalí do Mimoně

Ať už se děti cákají doma ve vaně nebo s nimi vyrazíte na koupaliště či vyjedou se školou na výlet k rybníku, určitě uvítají, když se po koupeli zachumlají do příjemné osušky Mimoni. Díky výrazné barvě a oblíbené postavě se budou na tento okamžik těšit. Důležité je, abyste dbali na výběr materiálu, ze kterého je osuška zhotovená. Nejlepší je vybrat opět takovou, která má dobrou savost a nepodráždí dětskou pokožku. Na trhu jsou k dispozici mimo jiné dětská ponča Mimoň, která jsou pro děti více atraktivní a pro rodiče pohodlnější. Děti totiž mohou v ponču běhat a volně se pohybovat a přitom jsou pořád pečlivě přikryté. Zároveň se díky barevnému potisku mohou stát samy žlutými Mimoni.