Milujete přírodní kosmetiku bez zbytečné chemie? Víme, kde ji najdete

Kosmetický byznys umí být pořádně nemorální. Velké mezinárodní společnosti absolutně ignorují svůj negativní dopad na přírodu, zvířata i lidi. Přesně proto začínají lidé vyhledávat alternativní produkty od menších a poctivějších výrobců. Kde najdete vše, co potřebujete?

Zastavte se do Vsetína

Jste zastánci zodpovědné, BIO a malosériové kosmetiky od českých výrobců? V takovém případě se rozhodně zastavte do oblíbeného vsetínského obchůdku jménem Ekokočka. Ten už od roku 2018 zdobí náměstí daného města.

Jeho majitelka spolupracuje s lokálními producenty přírodní kosmetiky. Pečlivě vybírá jen takové kusy, které obsahují byliny, oleje a přírodní esence. Ty poté prodává ve svém obchůdku, kde na několika metrech čtverečních poznáte řadu krásných vůní.

Ty pochází z nejrůznějších typů olejů, krémů, mastiček, parfémů, deodorantů, mlék, mýdel, barev na vlasy… Stejně tak si budete moci pořídit vonné svíčky a oleje, štětce, hygienické pomůcky, a dokonce i ověřené doplňky stravy (vitamíny, minerály a extrakty z bylin).

Majitelka Ekokočky si uvědomuje, že kosmetika musí svým majitelům perfektně sednout. Z toho důvodu vám ráda vysvětlí, jaký produkt je ideální pro vaše konkrétní účely.

Objednejte si online

Vsetín může být pro řadu lidí velmi daleko. Naštěstí nemusíte nikam jezdit. Bohatě vám postačí, když kliknete na webové stránky pod výše vloženým odkazem. Ihned se ocitnete v prostředí šikovně sestaveného e-shopu, v němž si koupíte stejné produkty jako v kamenné prodejně.

Majitelka obchodu expeduje objednané zboží do pouhých 24 hodin od koupě. Svou kosmetiku tedy obdržíte maximálně do tří pracovních dní. Chcete dopravu zdarma? Pak objednejte za více než 3 000 Kč. I na dálku se můžete na cokoliv zeptat. Stačí použít uvedený telefon.