Jak na dokonalý orální sex

Máš ráda jeho horké rty ve svém klíně? Je ti ten pocit příjemný? Ráda se pod těmity polibky svíjíš blahem? Ano? Dopřáváš tuto rozkoš i svému milému? Pokud ano, získáš pár tipů na to, jak ho dostat na vrchol naprostého blaha, pokud jsi odpověděla ne, nejspíš známe důvod!

Většina žen, které svému milenci nedopřávají orální sex to nedělá z prostých důvodů. Buď jim to nechutná, nebo ani neví, jaké to je, neví co dělat, aby se to druhé polovičce líbilo a co vlastně dělat, aby se to líbilo i jí samotné. Ukážeme ti, jak překonat své zábrany a dopřát tak muži orální sex až do konce.

 

Každý muž má rád něco jiného, to je stejné i u žen. Co se tedy líbí jednomu, může být druhému nepříjemné. Musíš být tedy pozorná a sledovat jeho reakce. Penis je velice citlivý a je třeba s ním zacházet opatrně. Většina mužů ale spadá do kategorie: žádné zbrklé pohyby a nepoužívat zuby. Zlehka jazykem přejeď po žaludu, dopřej si i jeho kapičku lásky, která se mu na žaludu již jistě po předchozí předehře vynořila. Určitě ti bude chutnat, dej to partnerovi najevo, bude se mu to líbit.

Nezapomeň ani na uzdičku a záhyb pod žaludem, líbej a různě olizuj hlavu penisu i jeho tělo až ke kořenu a to pěkně, ze všech stran. Neboj se použít ruce, jeho penis si můžeš u kořene hezky přidržovat.

V tuto chvíli již nastává chvíle, kdy ho vzít pořádně do pusy. Jemně jeho penis obemkni rty a pohybem hlavy sjížděj níže a zase výše, tak hluboko, jak ti to jen bude příjemné. Penis můžeš také sát, ale dej si pozor na sílu sání, sleduj reakce tvého partnera. Někteří mají více citlivý penis a nemuselo by se jim to líbit.

Orální sex do úplného konce?

Pokud nechceš sperma polknout, nemusíš. Stačí, když si ho ponecháš v ústech a poté ho vyplivneš. Každé jednoduše nechutná, ale dopřejte svému partnerovi ejakulaci do úst, na polknutí již nezáleží. Bude vrnět blahem….

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.