Koupelna je místem relaxu a očisty těla i duše. Jak jí dodat kouzlo? 

Každá z nás zná ten příjemný pocit, když si po těžkém dni plném práce a povinností můžeme dopřát pořádnou dávku odpočinku ve skvěle vybavené domácnosti. Příjemná večeře, uvolnění s knihou či televizí a ležení v napuštěné vaně jsou zkrátka momenty, pro které stojí za to žít. Právě poslední zmíněná činnost je zdaleka nejpříjemnějším relaxem, jenž patří jen vám a vašemu soukromí.

Prostředí je základ 

Ačkoliv vana plná vody představuje opravdu příjemný zážitek, nedílnou součástí je samozřejmě i okolní vybavení a vzhled celé místnosti. Jak se chcete uvolnit, když budete koukat na staré a rozbité dlaždičky, prázdné ošoupané skřínky a nehezký koš na prádlo? Přesně z toho důvodu je nutné vsadit na pečlivě zvolené dekorace do koupelny

Dnešní doba naštěstí nabízí vážně velký výběr elegantních doplňků, přičemž fantazii se meze nekladou. Kouzlo není v náhodném nákupu libovolných pomůcek a jejich ledabylém rozmístění, ale spíše v pečlivé péči a důrazu na detaily i jejich společnou souhru. 

Detaily tvoří celek 

Ať už se bavíme o nástěnném držáku na mýdlo, skleněných lahvičkách na přípravky, úložném koši, ručnících či třeba věšáku a polici, snažte se držet podobných barevných odstínů v některé z ověřených barev. Přidáte-li během večerní očisty i několik vonných svíček, vytvoříte nezapomenutelnou atmosféru, díky níž zapomenete na všechny své starosti. 

Pro lepší inspiraci se vám bude hodit návštěva internetových stránek některého ze specializovaných e-shopů, v jejichž útrobách naleznete pestrou škálu dekorací. Za zmínku stojí například populární online obchod Bella Rose, jenž se chlubí stovkami a stovkami elegantních, avšak cenově přijatelných produktů pro každou domácnost. Během chvíle získáte jasnou představu o tom, jakým způsobem docílit kouzelné atmosféry.