Kempy Chorvatsko – super dovolená u Jaderského moře

Jak by vám líbila dovolená u božského Jadranu? Určitě nikdo neodolá. Posviťte si na nejlepší ceny ubytování a vyrazte s celou rodinou za nezapomenutelnými zážitky. Kempy Chorvatsko jsou pro vás připraveny v celé své kráse. Stačí si jen zvolit svého favorita. Dovolená v tomto jižním státě Evropy vám zůstane v srdci již do konce života.

Co je typické pro kempy Chorvatsko?

Pohodlí, výborné ceny a nádherné okolí. Nelze zapomenout na dosažitelnost pláží, zálivů, zátok i četných volnočasových aktivit a památek historie. Autokemp Ježevac patří od roku 2010 do kategorie čtyřhvězdičkových kempů. Pyšní se skvělou kvalitou vybavení i služeb cestovního ruchu. Každého turistu nadchne označením „Modré vlajky“, což je mezinárodní ocenění Fee, za čistotu životního prostředí. V celé své kráse se před vámi objeví divukrásná příroda ostrova Krk. Jen si představte, že do centra je to jen 250 metrů. Na své si zde přijdou milovníci vodních sportů, rodiny s malými dětmi, milovníci historie i romantici. Kempy Chorvatsko, to je trefa do černého!

Ostrov Krk je ráj na zemi

Možná jste nevěděli, že patří Krk do skupiny Kvarnerských ostrovů, které jsou nejoblíbenějším místem dovolených v Chorvatsku. Navíc je tento kolos největším v jadranském souostroví. Od česko-rakouských hranic je vzdálen 590 kilometrů a s pevninou ho pojí gigantický most měřící 1430 metrů. Jakmile se rozhodnete pro kempy Chorvatsko na ostrově Krk, neunikne vám panenská příroda, magická atmosféra starých dob i azurové moře. Stejnojmenné hlavní město nepopře obrovskou dávku historických klenotů i romantickou náladu. Mladí lidé ocení bujarý noční život, sportovci dostupnost aktivních činností a rodiny s dětmi vytoužený klid a soukromí. Vyrazte na dovolenou do Chorvatska do kempů, které jsou ohodnoceny na jedničku.