Chcete nový nábytek? Zkuste truhláře

Zamýšlíte-li koupit nový nábytek, vyvstává jedna zásadní otázka: Kde si ho pořídit? Máte možnost nakoupit v některém z nábytkových velkoskladů nebo dáte přednost kvalitnímu nábytku vyrobenému na míru v truhlářství. Kvalitní materiál a perfektní zpracování, to je to čím se odlišuje zakázková výroba od ostatních prodejců. Od zaměření na místě až po výběr materiálu, barev a tvarů bude specializované truhlářství neustále s Vámi v kontaktu, aby výsledek přesně odpovídal Vašim představám. Objednat si můžete jak nábytek do bytu, tak i do kanceláří, hotelů či restaurací.

truhlar1

Něco navíc

V porovnání s velkosklady se Vám dostane jedinečné péče a máte možnost využít několika nadstandardních služeb, které Vám pomohou k vybavení podle Vašich představ. Nelze opomenout rovněž na mnohem lepší poměr ceny a výsledné kvality. Kromě toho je tu možnost vytvořit si 3D model, který Vám přesně ukáže, jak výsledek bude vypadat. Samozřejmá je také již zmíněná osobní konzultace při vytváření každého kusu nábytku, aby vše přesně odpovídalo Vašim snům.

17264495_2267362953488016_4228956852057206282_n

Exotika i klasika

Je jedno, zda chcete barový pult pro restauraci, konferenční stoly do kanceláří či nějaké to zkrášlení domácnosti. Kvalitní truhlář je schopný vytvořit vše. Vybrat si můžete z exotických materiálů i klasického tuzemského dřeva. Na své si zkrátka přijde každý zákazník.