Víte, že půjčky lze dělit podle zaměstnání?

O tom, že jsou nebankovní půjčky variabilním řešením, nemá cenu pravděpodobně moc zdlouhavě diskutovat. Věděli jste však, že tyto úvěry jsou přiřazovány také určitým skupinám lidí, ať už je to podle věku nebo konkrétního povolání?

Na trhu nejsou jen klasické půjčky pro podnikatele, ale i spousta dalších odnoží.

  • Půjčky pro nezaměstnané
  • Půjčky pro důchodce
  • Půjčky na mateřské dovolené

Všechny tyto finanční produkty mají pár společných vlastností, s nimiž vás v následujících řádcích podrobněji seznámíme.

Půjčky bez ručitele vyřídíte na internetu

Všechno začíná podle shodného scénáře. Abyste dosáhli na jeden z výše uvedených úvěrů, musíte vyplnit krátkou online žádost, prostřednictvím níž sdělíte několik základních osobních údajů. Nosnou informací je samozřejmě částka, o níž máte zájem, včetně data splatnosti.

Půjčka na OP je posléze vyřizována s touto posloupností.

  • Odeslání internetového formuláře
  • Schvalovací proces do 15 minut
  • Okamžité vyplacení peněz

Půjčky na účet nebo v hotovosti

Nebankovní půjčky k vám doputují dvěma odlišnými způsoby. Jednou z variant jsou půjčka v hotovosti. Ta je obvykle vyplácena buď na pobočce, kde si peníze musíte vyzvednout, popřípadě vám je doručí obchodní zástupce firmy. Daleko rychlejší cestou je půjčka ihned na bankovní účet. Bezhotovostní styk, který zrealizujete nejpozději do 24 hodin.

Půjčky bez dokládání příjmu jistě potěší

V rámci minimální administrativy se těšte i na další bonusy související s nebankovním sektorem. Napovědět vám může například půjčka bez registru, s níž se oprostíte od jakéhokoliv nepříjemného nahlížení do databáze dlužníků SOLUS a ostatních.

Tyto úvěry prezentuje portál www.okfin.cz, kde mimo jiné máte možnost využít také půjčky bez doložení příjmu, při nichž není zjišťována skutečná výše vašeho výdělku.

Jaké půjčky jsou nejschvalovanější?

Máte-li zájem o půjčky 10000 Kč nebo půjčky 20000 Kč, určitě vám přijde vhod informace o tom, jaké produkty patří mezi oblíbené a pyšní se transparentními podmínkami splácení.

Úvěry použitelné na cokoliv, s nimiž odpadá jakékoliv dokládání účelu a podobné věci. Nejschvalovanější půjčky prezentuje oblíbený online projekt www.okfin.cz, v jehož podání si dokáže vybrat opravdu každý. Skvělá volba pro ty, jež dávají přednost jednoduchosti.

Nastavte si splátky tak, jak budou vyhovovat vám a neomezujte svůj rodinný rozpočet. Porovnejte hned několik nebankovních produktů naráz a vsaďte na ten, s nímž plně uspokojíte své finanční požadavky.