Svatba na zámku je čarokrásným, lehce splnitelným snem

Očekávaný den, ke kterému toužebně vzhlížejí budoucí novomanželé, se blíží. Celá rodina je zapojena do příprav, pečlivě se vybírají prstýnky, tisknou pozvánky pro svatebčany a šijí se svatební šaty. Rozhodující životní kroj bude korunován svatební hostinou v pozitivním duchu a uspokojenými chuťovými pohárky. Svatba na zámku je lehce splnitelným snem pro zkušený tým ze Zámecké terasy v Chlumci nad Cidlinou, jenž se postará jak o celou organizaci, tisk pozvánek, tak i hostinu.

full_src_IMG_0305 (kopie)

Se zkušenými aranžéry je svatba na zámku pohádkou

Svatba na zámku se objednává velmi snadno. Webové stránky zamecka-terasa.cz obsahují fotogalerii, z níž je na pohled jasné, že i velký počet svatebních hostů se pohodlně usadí a v krásném interiéru restaurace se bude cítit skutečně jako v pohádce. Vyplněním objednávkového formuláře si svatebčané nezávazně zajistí předběžný termín hostiny spolu se speciálními požadavky. Zámecké terasy jsou svázány se zkušenými aranžéry, kteří unikátní den připraví podle představ svatebčanů. Samozřejmostí je výběr barevného odstínu i tématiky, ve kterých se veselice bude odehrávat. I jiné aranže, jako je květinová výzdoba, jsou pečlivě připravovány tak, aby se novomanželům na radostnou životní událost vzpomínalo vždy s láskou a radostí.

full_src_IMG_5020

Svatební hostina uspokojí každého gurmána

Nejdůležitějším úkolem pro šéfkuchaře a jeho pomocníky je sestavení nezapomenutelného chutného menu, které je vždy kořením každé svatby. V překrásném interiéru Zámecké terasy se svatebčanům servírují neobvyklé lahůdky, jež se stanou nezapomenutelným chuťovým zážitkem pro gurmány i vyznavače klasické české kuchyně. Představivosti při skladbě svatebního jídelníčku se meze nekladou, a proto si lze při objednávce zadat i pohádkové pochoutky.

Svatební noc v impozantním zámeckém duchu

Aby byl výčet organizačních možností, které je za svatebčany tým ze Zámecké terasy schopen vyřídit, úplný, k bezchybnému průběhu příprav i celé svatby se přičítá možnost ubytování přímo na zámku. Svatební noc v čarokrásném interiéru se stane nezapomenutelnou vzpomínkou na celý obřad, hostinu a oslavu.

One thought on “Svatba na zámku je čarokrásným, lehce splnitelným snem

  1. Na tento magazín jsem narazila náhodou, běžně čtu RodinaDnes.cz, ale tento magazín ráda přidám do oblíbených také. Super článek, také jsem se vdávala na zámku a musím říct, že to byl jeden z nejkrásnějších dní v mém životě. Pokud máte tu možnost, tak neváhejte :).

Comments are closed.