Rekvalifikační kurzy v Plzni aneb nikdy není pozdě na změnu kariéry

Nemůžete najít zaměstnání? Budete se po mateřské dovolené vracet do práce a nechce se vám zpět do minulé firmy? Nebaví vás obor současné práce? Chcete se naučit něco nového a změnit kariéru? Zapište se do rekvalifikačního kurzu!

Rekvalifikační kurzy jsou skvělou možností, jak změnit nejen kariérní život. Možná to zní neuvěřitelně, ale v rekvalifikačním kurzu se skutečně během například 10 dnů připravíte na výkon úplně nové profese. Samozřejmě budete muset studovat i doma, ovšem za čtvrt roku už můžete nastoupit do nového zaměstnání a naplno se v něm realizovat.

Nabídka rekvalifikačních kurzů reaguje na současnou poptávku

Rekvalifikační kurzy nabídkou zaměření obvykle reagují na poptávku pracovního trhu. Nejinak je tomu v Plzni, kde je pořádá například společnost Orange Academy. Nabízí rekvalifikační kurzy v Plzni zaměřené na účetnictví či personalistiku. Právě po těchto oborech je v Plzeňském kraji sháňka, zároveň jde o velmi lákavý obor. Je totiž jen na vás, jestli se necháte zaměstnat jako účetní, nebo budete pracovat na volné noze. Povolání je tedy více než vhodné také pro maminky od rodin.

Spousta kurzů účetnictví startuje teď od října

Rekvalifikační kurzy účetnictví v Plzni startují právě nyní. Od října začíná kurz účetnictví a daňové evidence, podvojného účetnictví i personalistiky. Pokud tedy máte chuť změnit kariéru, na nic nečekejte a přihlaste se hned. Výuka probíhá vždy o víkendech, takže ji mohou absolvovat i pracující uchazeči nebo právě maminky. V sobotu či neděli může děti pohlídat tatínek či prarodiče.

Po absolvování získáte osvědčení MŠMT

Orange Academy pořádá certifikované kurzy, po jejich absolvování získáte osvědčení MŠMT, jímž se můžete prokázat při ucházení se o práci. Nemějte strach, že by vás s rekvalifikačním kurzem nevzali. Účetních je dnes opravdu nedostatek, a pokud budete k práci přistupovat zodpovědně a nechybí vám chuť učit se nové věci, určitě uspějete.