Když spodní prádlo řekne víc, než si myslíte

Přemýšleli jste někdy nad tím, co vše o vás může říct spodní prádlo? Nejedná se jen o barvu, vzor nebo střih spodního prádla, ale druh spodního prádla dokáže napovědět i něco o vaší povaze. V současné době je možné vybírat spodní prádlo z velkého množství variant. Kterou variantu si vyberete vy?

Pánské spodní prádlo opravdu dokáže napovědět o povaze majitele. Je to dáno tím, že každá osobnost si vybírá spodní prádlo podle jiných preferencí a jiných priorit. Někomu jde hlavně o pohodlí, jiný se chce cítit hlavně sexy a upraveně. Někteří muži volí spodní prádlo podle momentální nálady, a tak jej střídají a jiným nakupuje spodní prádlo žena.

Kdo nosí boxerky

Muži, kteří mají v oblibě boxerky a dávají jim přednost před slipy a bavlněnými trenýrky, o sebe velmi často dbají. Dá se říct, že někdy stráví téměř stejnou dobu v koupelně jako žena. Tito muži milují módu a je pro ně důležité, aby spodní prádlo ladilo k jejich celkovému stylu a vnějšímu oblečení. Povahou bývají tito muži společenští a mají velké charisma. Často dokážou okouzlit velké množství žen, ale občas jsou také trošku do větru. V posteli jsou muži, kteří preferují boxerky, nespoutání a chtějí zkoušet nové polohy a sexuální praktiky. Nevadí jim sex na veřejnosti a za svůj život měli většinou hodně partnerek. Líbí se jim ženy, které mají zdravé sebevědomí a umí se stejně, jako oni, prodat. Zároveň chtějí v životě vždy dosahovat úspěchu a umí být velmi nepříjemní, pokud se jim něco nedaří.

Kdo nosí trenýrky

Muži, kteří nosí trenýrky, rozhodně nejsou nudní. Jsou zábavní a vtipní společníci, kteří jsou velmi přátelští. Výběrem bavlněných trenýrek ukazují, jak je pro ně důležitá pohoda a komfort. Tito muži jsou romantici a mají opravdu velké množství koníčků. Málokdy dokážou sedět doma a rozhodně se s nimi nebudete nudit. Zároveň se o ženu dokážou postarat, chtějí ji rozmazlovat a je pro ně velmi důležitá rodina. Milovníci trenýrek mají rádi dominanci, ale v posteli jim jde také o uspokojení partnerky. Jejich žena by měla být stejně jako oni zábavná, mít smysl pro humor a umět se nadchnout pro jejich mnohdy ztřeštěné a šílené nápady. Nositelé trenýrek jsou také dobří kamarádi a nikdy nezkazí žádnou akci, jsou rádi v centru dění, ale málokdy se dostávají do hádek a sporů. Život by se podle nich měl hlavně užívat.

Kdo nosí slipy

Muži, kteří nosí slipy, jsou určitým způsobem perfekcionisty. Mají rádi pořádek, řád a pravidla. Ve svém životě potřebují jistoty, je na ně spoleh a jsou opravdu velmi zodpovědní. Tito muži si potrpí také na dochvilnost a zároveň jsou velmi inteligentní. Milují dlouhé hovory na úrovni a pro svou partnerku jsou ochotni udělat téměř cokoliv. Občas se zdají být příliš vážní a nudní, ale pokud mají správný protějšek, tak dokážou být velmi citliví a vnímaví společníci. V posteli milují hlavně atmosféru, svíčky, dlouhou předehru a také polohy a praktiky, na které jsou zvyklí.

Výjimky – ti bez spodního prádla

Samozřejmě existují také muži, kteří chodí naostro, tedy bez jakéhokoliv spodního prádla. Tito muži jsou dobrodruzi, bohémové a neradi se nechávají svazovat. Jejich volnost však může být někdy až na škodu, protože kromě této přehnané touze žít život bez závazků mají často problémy se vztahy, s prací a také s nalezením vlastní identity.