Jak zhubnout za 3 dny

Jak rychle zhubnout, aniž by došlo k poškození zdraví? Mnoho žen pravděpodobně stojí tváří v tvář této nepříjemné situaci, a to příkladně před dovolenou nebo plesem, kdy zůstává velmi málo času – není možné se do oblíbených šatů nasoukat, několik dalších centimetrů chybí. Mohlo by se zdát, že situace je neřešitelná, protože rychle ztratit nějaké ty kilogramy je asi dosti problematické a může nám rychlé hubnutí poškodit zdraví. Řešení je tady.

Jak zhubnout za 3 dny, aniž by došlo k poškození zdraví

Den 1

První den této diety je velmi obtížný, protože v nabídce je pouze zelený čaj s mlékem. Budete potřebovat asi 2-3 litrů čaje na první den. Čaj by se měl vařit v poměru 4 lžičky na 1 litr vody. Do hrnku čaje se přidá asi 20 ml. mléka. Získaný nápoj je bohatý na draslík, a proto má močopudné účinky. Pomáhá zmírnit otok, který bývá často příčinou zbytečných centimetrů navíc. Ale co je nejdůležitější, pamatovat si opatření -nedoporučuje se pít více než 3 litry.

Den 2

Bez jídla člověk nevydrží dlouho, a proto se musí druhý den jíst. K tomu je potřeba udělat nízkokalorický salát, který bude rovněž obsahovat hodně draslíku. Například si můžete připravit salát z pečených brambor s řeckou cacik omáčkou.

Chcete-li připravit omáčku, budete potřebovat nízkotučný jogurt (100 g), jednu okurku, spoustu čerstvých bylinek, 1 stroužek česneku, 2 lžíce čerstvé citronové šťávy a 30 ml olivového oleje. Všechny přísady vložte do mixéru. Cacik omáčka je připravena, přidá se k ní 200 gramů pečených brambor a salát je připraven.

Můžete si také dopřát caprese salát se sýrem. K tomu, nakrájíme na plátky 1 čerstvé rajče, 1 plátek sýra. Můžete ozdobit tyto sendviče greeny a bazalkou k ochucení přidat trocha vonné omáčky.

Den 3

Třetí den si můžete dát cokoliv (samozřejmě dáme přednost zdravým potravinám), ale budete muset pít šťávu z celeru a jablek. Pro přípravu 1 porci čerstvé šťávy, budete potřebovat 3 jablka a 4 stonky celeru. Během dne vypijte 3 sklenice tohoto džusu. Celer je také bohatý na draslík, a jablka jsou zdrojem pektinu.

Zhubněte i vy za 3 dny

No doufáme, že tato 3-denní „silvestrovská dieta“ vám pomůže zhubnout, ale samozřejmě si musíme uvědomit, že se jen krátkodobě zbavíte přebytečné tekutiny a nikoli tukové tkáně, takže v budoucnu budete muset s nadváhou zabojovat s pomocí správné výživy a cvičení.

One thought on “Jak zhubnout za 3 dny

Comments are closed.