Bezpečný domov s on-line pojištěním

Když je člověk vlastníkem nemovitosti, jeho prvořadým úkolem je se o ni co nejlépe starat. To v sobě zahrnuje nejen fyzickou práci například okolo domu, ale také volbu vhodného pojištění, které nemovitost chrání v případě nenadálých událostí. Pojištění znamená být v klidu za jakékoliv nepříjemné situace, protože budete vědět, že jste finančně chráněni.

On-line pojištění výhodně

Jedna z možností, jak svoji nemovitost pojistit, je navštívit některou z pojišťovacích kanceláří a pojištění si sjednat na místě. To samozřejmě vyžaduje si na to vyčlenit čas ve svém denním programu. Další možností je využít nabídky nezávislého finančního serveru, který se pojištěním zabývá on-line. Výhodou toho je, že vše vyřídíte v klidu svého domova, nikam nemusíte pospíchat a všechny potřebné informace získáte prostřednictvím internetu. Takto lze sjednat i pojištění vlastního bytu, rodinného domu i nemovitosti ve stavbě.

Pojistíte i garáž nebo bazén

Výhodou pojištění Bezpečný domov PLUS je hlavně to, že lze připojistit také vedlejší budovy na jiném pozemku, bazény, budovy s podnikatelskou činností do 1/2 obytné plochy, nebo vybavení kanceláři či ordinace. Tímto jsou kompletně pokryty téměř všechny požadavky zákazníků. Pojištění celého spektra základních i katastrofických rizik je obsaženo již v základní ceně, jako například povodně a záplavy, zkrat na elektromotorech, odcizení stavebních součástí, pojištění elektroniky bez limitu či rozbití skla z jakékoliv příčiny.

Jak lze pojištění on-line sjednat?

Sjednání po internetu je opravdu velice jednoduché. Zcela postačí, když budete znát obytnou plochu své domácnosti nebo nemovitosti v metrech čtverečních. Sjednáním pojištění získáte nejen asistenční službu zdarma, ale také pojištění proti blbosti s možností si připojistit odpovědnost vlastníka psa, koně nebo skotu.