5 zážitků, které si váš partner užije na maximum

Dopřejte svému milému zážitek, který v něm probudí chlapskou sílu. Za tímto účelem jsme vybrali top zážitkové dárky, s nimiž u každého zaručeně zabodujete. 

1. Je libo turbulence, nouzové přistání, požár na palubě? 

Na tenhle zážitek jen tak nezapomene. Vždyť, který muž by aspoň na chvíli nechtěl být kapitánem dopravního letounu Boeing 737. V kokpitu plně pohyblivého leteckého simulátoru čekají chvíle plné adrenalinu. Zachová si chladnou hlavu? Zvládne turbulence a nouzové přistání? Bude muset. Velí tomu přece on!

2. Volný pád pro milovníky adrenalinu

Co rozpumpuje krev v žilách? Skok z letadla ze 4 kilometrů ve vzduchu a let volným pádem rychlostí až 200 km/h to rozhodně dokáže. Jestli sháníte dárek pro opravdové fandy adrenalinu, seskok padákem je sázka na jistotu. 

3. Jízda ve Ferrari ho dostane

Řadí se vaše polovička mezi milovníky rychlých aut? Dopřejte jí ten pocit, kdy jede s větrem o závod. A to v legendárním Ferrari, Mustangu, Lamborghini Gallardo či Porsche 922. Sednout si za volant a užít si zážitkovou jízdu v supersportu je dárek, na který bude vzpomínat celý zbytek života.

4. S.W.A.T trénink ho zocelí

Má rád dobrodružství, výzvy a fyzickou aktivitu? Překvapte ho možností stát se na jeden den členem speciální jednotky rychlého nasazení. Během tréninku S.W.A.T, bude s těžkou výzbrojí a zbraní v ruce řešit situace ty nejsložitější bezpečnostní situace.

5. Terč, puška a dokonalé soustředění – tak se baví muži

Brokovnice, samopal, legendární Kalašnikov AK-47, odstřelovací či útočná puška, kultovní pistole Glock či revolver Magnum. Všechny tyto zbraně si může váš milý osahat a vyzkoušet. Po ruce bude mít zkušeného instruktora. Akční střelba ho dostane, tím si můžete být jistí.

Ať pilot, voják nebo závodník – stát se na chvíli někým jiným muže láká. Dopřejte mu ji. Kdybyste chtěli ještě víc inspirace, objevte na 294 dárků pro muže. Po objednání dorazí na e-mail. Na uplatnění máte až 24 měsíců. A kdyby náhodou, poukaz jde do 60 dnů vrátit či zdarma vyměnit za jiný.