Trendy podzimní boty? Kotníčkové i tenisky se širokou podrážkou

Se změnou sezony je na místě náležité provětrání botníku. Které botky vytáhnout, popřípadě si je pořídit?

Tenisky se širokou podrážkou

Tenisky jsou nadmíru univerzální obuví. Nosit je totiž můžete téměř celoročně (snad vyjma těch několika zimních dnů, kdy mrzne až praští). Pro tuto sezonu vytáhněte (nebo si pořiďte) model se širší podrážkou. A místo klasických tkaniček do něj dejte široké mašle.

Kotníčkové boty všeho druhu

Letošní podzim v přeje především kotníčkovým botám všeho druhu. Tedy s podpatkem i bez, na zavazování, na zip i klasickým nazouvacím. Nenechte se omezovat ani materiály a vzory. Nadcházející sezona je nakloněna především těm zvířecím. V takových kotníčkových botech na jehlovém podpatku s leopardím vzorem rozhodně budete in.

Kanady

Nejenom do sychravého počasí přijdou vhod tzv. kanady, tedy pevné kotníčkové boty na zavazování. Jejich výhodou je jejich univerzálnost. Skvěle se totiž hodí k sukni, šatům, šortkám i kalhotám. A nezaskočí vás v nich ani první sníh. Obzvláště sáhnete-li po modelu s kožešinkou.

Kožené kozačky na podpatku

Předností kozaček je hned několik. V první řadě hřejí a celkově chrání chodidla až po kolena. A v řadě druhé na ženských nohou dobře vypadají a opticky je prodlužují. Obzvláště zvolíte-li kozačky na podpatku, ve kterém mimochodem nohy budou ve větším bezpečí než v klasických lodičkách. Jen bychom se vyhnuli jehlovým podpatkům, ve kterých byste si obzvláště při chůzi na namrzlých chodnících mohly přivodit úraz.

Dámské boty Rieker

S bohatým portfoliem podzimní trendy obuvi přichází například značka Rieker. Rozhodně nabízíme k prostudování aktuální katalog Rieker. V sekci dámské boty Rieker(stejně jako v sekci pánské boty Rieker) najdete spoustu pohodlných modelů, ve kterých bude vaše nožka jako v bavlnce. Boty jsou totiž nejenom vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, ale především díky speciální technologii Antistress tlumí veškeré otřesy.