Chystáte se s přáteli do Prahy? Známe penzion, který vám poskytne cenově přijatelné ubytování

Praha, coby největší město České republiky, láká na svou pestrost turisty ze všech koutů světa. V této metropoli se soustředí nespočetné množství historických pamětihodností, jakou jsou Pražský hrad, letohrádek královny Anny v Královské zahradě, Tančící dům, Národní divadlo, Klementinum a podobně. Abyste prošli všechna tato místa, včetně Staroměstského a Václavského náměstí, potom vám jeden den stačit rozhodně nebude. V takovém případě budete hledat cenově přijatelné ubytování, které by poskytlo přístřeší i pro větší skupinu lidí.

V hlavním městě se nachází nespočetné množství ubytovacích zařízení – od hostelů, přes penziony, až po luxusní hotely. Zlatou střední cestou, která vás nezruinuje, je penzion Praha nacházející se na Smíchově. Předností tohoto penzionu je perfektní dopravní dostupnost do centra i na letiště.

Penzion Akát
Penzion Akát

Penzion AKÁT má kapacitu pro 100 osob

Jestliže se rozhodnete ve větší skupině odjet na poslední chvíli do Prahy, od níž si slibujete nezapomenutelné zážitky, potom se vám bude velice těžce hledat ubytování. V penzionu se nachází celkem 32 pokojů pro více než 100 hostů. Součástí objektu je restaurace s nekuřáckým salonkem a zahrádkou. Ve večerních hodinách si můžete s přáteli sednout na zahrádku a užívat si pražského vzduchu.

Penzion je ochotný zajistit vám také polopenzi či parkování autobusu, pokud se chystáte soukromým autobusem. Tyto informace však musíte nahlásit minimálně týden dopředu.

Dokonce vám penzion Praha 5 vyhoví i v okamžiku, kdy přijedete mimo check-in anebo odjedete později, než je check-out. V prostorách budovy se totiž nachází úschovna zavazadel, za kterou nezaplatíte ani korunu.

Kolik stojí ubytování?

Skupiny zaplatí od 350 do 450 korun během sezóny, jež trvá od března do října. V mimosezónním období se ceny pohybují od 280 do 350 korun. Záleží na tom, jaký pokoj zvolíte.