Krycí plachty s oky mají široké uplatnění

Používají se ve výrobních podnicích, skladech, dílnách, ale dokonce i v domácím prostředí. Jedná se o zakrývací plachty, které jsou nepromokavé, a proto jsou ideální volbou k uskladnění různých věcí, předmětů i materiálů. V následujících řádcích vám prozradíme, kdy krycí plachty využijete a v jakém obchodě je zakoupit, abyste neprohloupili.

Zakrývací plachty na dřevo i stavební materiál

V první řadě krycí plachty s oky slouží jako ochrana před počasím. Snadno s nimi zakryjete dřevo, pískoviště, stavební materiál, ale dokonce i bazény. Chráníte tak bazénovou vodou před nečistotami, jako jsou listí, hmyz a podobně. Pamatujte však na to, že není plachta jako plachta, a proto je potřeba se zaměřit na materiál.

Pro výrobu krycí plachty se používá kašírovaný polyetylen, jenž je odolný vůči nepřízni počasí. Zvládá povětrnostní vlivy, přímé slunce, ale i mráz. Plachta je tak vhodná do jakéhokoliv počasí, přičemž má tepelnou stálost od -40 °C do +60 °C. Ochráníte předměty a materiál před deštěm, neboť plachty jsou nepromokavé.

Kovová oka mají praktický důvod

Velice žádané jsou plachty s kovovými oky. Snadno je tak upevníte, dobře se s nimi také manipuluje. Bojíte se, že se plachta v místě, kde se nachází oka, protrhne? Nemusíte, protože i na to je výrobce připraven a v daných místech plachtu zdvojil, a tím zvýšil odolnost proti poškození.

Plachty jsou v nabídce v mnoha velikostech. V případě potřeby není vyloučená ani výroba na míru podle individuálních požadavků. Stejně tak si můžete vybrat z několika barevných variant – plachty jsou modré, zelené, bílé i průhledné.

Odborníkem v dané oblasti je společnost PLACHTY ŠTĚPÁNÍK, která má ve svém produktovém portfoliu nejen krycí plachty, ale také plachty na vagóny a auta. Více informací najdete na stránce peplachty.cz.