Fenomenální boxerky: Milují je ženy i muži

Sortiment pánského spodního prádla je poměrně nápaditý. Kromě slipů a trenýrek v něm najdete také poněkud avantgardní a leckdy i nevkusné kousky. A samozřejmě boxerky, jejichž popularita naopak strmě stoupá. Dokonce natolik, že se začaly vyrábět v dámském provedení a zařadily se mezi nejoblíbenější střihy. Ale proč jsou tak skvělé a měla byste o nich uvažovat i vy?

Nestárnoucí design

Trendy přichází a zase odchází – ale boxerky zůstanou v centru pozornosti ještě hodně dlouho. Přestože už dávno nepatří k horkým novinkám, stále na ně světoví módní návrháři nedají dopustit. Mají stále více příznivců z řad mužů, kteří ještě nedávno nedali dopustit na jiný druh prádla. Není se čemu divit, boxerky jsou pohodlné, elegantní a stylové.

Zlatá střední cesta

Muži si vybírají boxerky i z důvodu, že je považují za pomyslnou zlatou střední cestu mezi kratšími a těsnějšími slipy a příliš volnými a dlouhými trenýrkami. Boxerky jsou přesně uprostřed. Navíc jsou k mání v bohaté nabídce variant – s kratšími i delšími nohavičkami, vyšším i nižším pasem. Stačí si vybrat pole toho, v čem se cítíte pohodlně.

Ženy je milují

Dámy boxerky rády nosí a ještě raději se na ně dívají. A pokud jde o módní libůstky, jako jsou Calvin Klein boxerky, ty jsou doslova sázkou na jistotu. Alespoň dle mnoha průzkumů, v rámci kterých většina respondentek jednohlasně odpověděla, že jedině v boxerkách vypadá mužské pozadí sexy.

Bezkonkurenční komfort

Jak pánské, tak dámské boxerky nabízí bezkonkurenční komfort. V případě vhodně zvolené velikosti nehrozí žádné zařezávání či tlačení. Můžete je nosit po celý den i během fyzicky náročnějších aktivit. Pro sport jsou doslova jako stvořené.

Co dodat závěrem? Chcete-li svému partnerovi udělat radost, darujte mu kvalitní značkové boxerky, ve kterých se bude dobře cítit a ještě lépe vypadat. A vy si je také vyzkoušejte – dámská provedení si zamilujete!

Be Sociable, Share!